کاربر گرامی لطفا قوانین و مقررات فزرین توانش مهرساد را با دقت مطالعه کرده و در موقع ثبت نام به کار گرفته شود


قوانین و مقررات ثبت سفارش در وب سایت فرزین توانش مهرساد
ثبت سفارش در وب سایت فرزین توانش بر مبنای آئین نامه ها، قوانین و مقررات موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.
استفاده از خدمات وب سایت فرزین توانش به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می گردد :
خدمات و محتویات این سامانه براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به وب سایت فرزین توانش بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در وب سایت تولیدی فرزین توانش جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید بایداز بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
وب سایت فرزین توانش به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.
تمام ابزاری که در وب سایت فرزین توانش باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
وب سایت فرزین توانش هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.